DUBAJ na predaj v novostavbe apartmány , 1 izb. – 2 izb. a 3 izb. byty

110,000 € - 240,000 €

Popis

Nový developerský projekt Samana Hills ponúka na predaj investičné a rezidenčné byty v perspektívnom projekte v srdci Dubaja. Projekt sa nachádza len par minút od mnohých škôl, nemocníc a ďalších zariadení vrátane medzinárodných letísk a obchodných štvrti mesta, dubajských pláži a mnohých zaujímavých turistických atrakcii, ako sú napríklad nove Zábavne parky Motiongate, Legoland Dubaj a Bollywood ktoré sú vzdialene iba 30 minút jazdy.

Základne informácie: *201 bytov pozostáva zo 100 ks štúdii/garsónok, 89 ks – 2 izbových  a 12 ks – 3 izbových bytov

Apartmán bude poskytovať majiteľom okrem bývania aj vynikajúce krátkodobé a dlhodobé výnosy z prenájmu – ktorý vám vieme zabezpečovať – garantovaný výnos.

Projekt sa nachádza v samom srdci oblasti Arjan, vedľa nemocnice Park View, kvetinových a motýlích záhrad Miracle & Butterfly Gardens, v blízkosti City Center Mall, nákupného centra Mall of the Emirates a nákupného centra Emmar Hills Mall.

Medzi rekreačné zariadenia projektu patri krytá najmodernejšia telocvičňa, sauna, kryté parkovanie, detská hracia miestnosť, bazén s barom a 24-hodinovú kaviareň. *Okrem toho v blízkosti nájdete medzinárodne golfové a polo ihriská, štadióny ponúkajúce rôzne športove a závodne zariadenia. Možnosť splátkového kalendára.

Niektoré z dôvodov, prečo investovať v Dubaji: Rast ekonomiky, rozvoj a inovácia (Dubaj bol zvolený jedným z najinovatívnejších miest na svete), Bezpečnosť (jedno z najbezpečnejších miest na svete), Rastúca popularita (4. najnavštevovanejšie mesto v minulom roku), Veľká návratnosť investícii (7% – 10% v kvalitných projektoch v novo-rozvíjajúcich sa oblastiach Dubaja), 0 % daň z prenájmu alebo z predaja nehnuteľnosti, Rezidenčne víza, Stabilná mena, Jednoduché podnikaniePríjmy oslobodené od dane – vieme pomôcť založiť firmu, Dostupná hypotéka – vieme pomôcť aj pre nerezidentov, Prijemne počasie, Najobľúbenejšia prázdninová destinácia, Strategické umiestnenie.

V prípade záujmu o investovanie v Dubaji máme pripravené rôzne ďalšie ponuky , domy , mezonetové byty….

Sme pripravení vyhľadať a zabezpečiť pre vás čo budete potrebovať a v Dubaji sa o vás postará slovensky hovoriaca realitná agentka.

Virtuálna prehliadka

Poloha

Prílohy

Zdieľajte túto nehnuteľnosť

Share