Na PREDAJ 3 izbový krásny zrekonštruovaný byt Bratislava- Ružinov

209,900 €

Popis

Ponúkame na predaj nádherný kvalitne zrekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite na Radarovej ulici v Bratislave v mestskej časti Ružinov. Byt ponúka úžitkovú plochu 67,5 m2 a nachádza sa na 5/6 poschodí bytového domu. K bytu prislúcha loggia na ktorom si noví majitelia môžu vychutnať rannú kávičku.

Byt je krásny, slnečný a priestranný. Vyznačuje sa modernou a praktickou dispozíciou. Byt bol zrekonštruovaný pričom boli použité kvalitné a profesionálne prevedené práce.. Byt sa ponúka čiastočne zariadený ako sú vstavané skrine, nová kuchynská linka so spotrebičmi… Rovnako aj bytový dom prešiel rekonštrukciou pričom boli renovované spoločné priestory, nové výťahy.

Hlavné výhody bytu:
– rekonštrukcia
– vynikajúca lokalita
– kompletná občianska vybavenosť pár metrov od bytu

Lokalita
Byt sa nachádza na Radarovej ulici v mestskej časti Ružinov. Mestská časť Ružinov z hľadiska najdôležitejších kritérií ako sú prostredie, vzdialenosť do centra, občianska vybavenosť, množstvo zelene či parkovanie patrí k najobľúbenejším miestam pre život v hlavnom meste. V blízkosti bytového domu sa nachádza základná škola, stredná škola, materská škôlka , detské ihrisko, parky, väčšie potraviny, reštaurácie, banky, zástavky MHD.

Poloha

Zdieľajte túto nehnuteľnosť

Share