Predáme novostavbu pekného 4-izbový domu v obci Most pri Bratislave

Cena na zavolanie

Popis

Predáme krásny 4-izbový, nadštandardne zariadený rodinný dom  v obci Most pri Bratislave – Studené. Dom je typ Bungalov, 4-ročná novostavba, skolaudovaný 07/2016, zariadený 08/2019, postavený z Y-tong lambda, zateplený 15 cm polystyrénom, škridlová strecha. Dom je napojený na všetky inžinierske siete okrem plynu, ten sa nachádza na hranici pozemku. Za domom cca 30 m vytvorená nová cyklistická cesta – možnosť podnikania..
Je nízkoenergetický – energetická trieda A, vykurovanie, aj chladenie je zabezpečené tepelným čerpadlom (Viessmann, Vitocal 300G) voda – voda cez podlahové vykurovanie v hodnote 25 000,- V technickej miestnosti sa nachádza úpravňa vody, 400 l zásobník TÚV a 200 l akumulačný zásobník. Náklady na elektrinu sú 70 eur / mes. pre 3 člennú rodinu. Dom je zabezpečený alarmom, napojeným na mobilný telefón a vo vnútri sú zabudované  nadštandardné technológie a komplet spotrebiče s  nábytkom..
Dom pozostáva zo 4 obytných izieb, priestrannej chodby so šatníkom, kuchyňa zariadená kvalitnými spotrebičmi a luxusnou kuchynskou linkou od Sýkoru, zahŕňa aj priestrannú skrytú špajzu, je prepojená s obývačkou, opticky oddelená krbom obloženým tehlou, 2x kúpelňa (sprchovací kút, vaňa), 2x toaleta, šatník v spálni, kotolňa a dvoj garáž. Možnosť zobytniť podkrovie a vytvoriť 2 generačný dom.
Bezpečnostné, vysoko kvalitné okná sú od výrobcu Internorm KF500 (trojsklo, zvonku hliník, zvnútra plast, zabezpečené sieťkami proti hmyzu. V dome je kompletná predpríprava na inštaláciu vonkajších žalúzií na južnej a západnej strane. Vchodové dvere sú celohliníkové.
Pred domom sa nachádza terasa poskytujúca príjemné sedenie vo veľkosti 54 m2. Farba domu a záhrada ponúkajú priestor na dokončenie podľa vlastných predstáv.
V blízkosti domu je kaštieľ poskytujúci športové a rekreačné vyžitie (bazén, posilňovňa, tenisové kurty, Tichá poloha domu na okraji obce, 2 susedia, zadná časť domu hraničí s poľom.


Zastavaná plocha domu: 231 m2
Počet izieb: 4
Rozloha pozemku: 668 m2 (35,2 x 18,6)
Kúrenie: čerpadlo (Viessmann, Vitocal 300G) voda – voda
Voda: vlastná studňa (nasávacia 14,5 m, vsakovacia 10 m, podzemná voda sa nachádza v hĺbke 5m), napojenie na mestskú vodu (BVS), dažďová voda je zvedená do vsakovacej studne,
Inžinierske siete: plyn (na hranici pozemku), elektrina (240/380V)
Náklady: 70 EUR / mes. pre 3 člennú rodinu
Orientácia domu: denná časť J/Z

Prepínanie studničnej a mestskej vody v celom dome okrem kuchyne – (tam je vždy mestská)
Príprava na vonkajšie rolety..
Príprava na osvetlenie záhrady, vonkajšiu bránu, bráničku, elektricky vrátnik, optika na net.
Príprava na domáce kino
Kuchyňa stala 14 000€, Parna rúra Siemens 1350€, indukčná platňa Faber Galeo 2300€, umývačka siemens 650€, chladnička Samsung 430€.
AEG pracka + sušička dokopy 1200€ , všetky spotrebiče majú cca 1,5 roka sú v záruke
V každej izbe zásuvka na net, tv.
Kúrenie, chladenie a ohrev TUV je možne ovládať cez mobilný telefón.
Krb je vysúvací do hora.

Pôdorysy

prízemie

4 Bedrooms
2 Bathrooms

Virtuálna prehliadka

Poloha

Zdieľajte túto nehnuteľnosť

Share